Úvod > Kalendář akcí > Letní scéna muzea Kampa
Hudební a divadelní akce

Letní scéna muzea Kampa

Kdy 15. červen 2021 – 30. srpen 2021
Letní scéna Musea Kampa nabídne nejen divadelní představení, ale také hudební koncerty. Zpříjemněte si kulturně léto společně s námi.
Těšit se můžete na premiéru představení Werich, kde uvidíte dokonce videomapping. V hlavních rolích se představí Vojta Kotek a Václav Kopta. Klaun, filosof, dědeček, otec, kamarád. To všechno charakterizuje Jana Wericha. O čem ale snil? Co utvářelo jeho osobnost? Čím by byl bez Voskovce a Ježka? Pojďme se podívat do hlavy jednoho z největších Čechů. K tomu si u nás dejte sklenku sektu. K dispozici jsou i VIP vstupenky se šampaňským a občerstvením v ceně.

Hrají:
Vojta Kotek/ Jan Nedbal
Václav Kopta/ Jan Vápeník
Dan Šváb/ Jan Vlas
Matouš Ruml/ Jiří Maryško
Pavla Beretová/ Berenika Kohoutová
Vanda Chaloupková/ Tereza Marečková

Nebude chybět ani další ročník divadelního představení o životě Medy Mládkové. V roli paní Medy se v minulých letech představily Táňa Vilhelmová, Pavla Beretová a Tereza Ramba. Tentokrát se představení odehrají na státním zámku Opočno, a to od 12. července. V Praze od 26. do 30. srpna celkem ve třech představeních.

10. července vystoupí Ondřej Havelka a Melody Makers. A jelikož je hlavním letošním lákadlem Letní scény Musea Kampa divadelní představení Werich, tak zazní i skladby Jaroslava Ježka.

Jeden z našich nejvýraznějších folkových zpěváků, textař, skladatel a multiinstrumentalista Vlasta Redl přijedete i se svou kapelou, a to hned 22. července.


 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 1. 4. 2021

Ubytování a restaurace v okolí