Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit více
31. červenec 2021 7:00

Vzpomínka na Carla Gustava Junga: udělejte si výlet na místa hladící po duši

V letošním roce si připomínáme 146 let od narození a 60 let od úmrtí Carla Gustava Junga, jednoho z nejvýznamnějších znalců lidské duše, jejích tužeb i temných zákoutí. Psychiatr, terapeut a spisovatel Carl Gustav (26. 7. 1875 – 6. 6. 1961) se významně zasloužil o léčbu schizofrenie. V Brně vznikla na základně jeho praxe, výzkumů a teorií Česká společnost pro analytickou psychologii (ČSAP). Kudy z nudy vás tentokrát pozve do míst, kde se budete cítit příjemně, které vás prostě pohladí po duši. Udělejte si procházku na krásná přírodní místa a zapomeňte na všední starosti.
31.7.
1.8.
Mezinárodní folklorní setkání Gorolski Święto v Jablunkově

Mezinárodní folklorní setkání Gorolski Święto v Jablunkově

Jablunkov, Severní Morava a Slezsko
30.7.
1.8.
Porciunkule v Hostinném

Porciunkule v Hostinném

Hostinné, Krkonoše a Podkrkonoší
31.7.
1.8.
Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř

Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř

Jaroměř, Královéhradecko